• Pracovné ponuky

      • Voľné miesta na našej škole

      • V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: Kontakt

      • majster odbornej výchovy - pre učebný odbor: inštalatér

        • Úväzok:
          100%
          Dátum nástupu:
          dohodou
        • Požiadavky:
          Vzdelanie:
          Kvalifikačné predpoklady: - vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky SVVS SR 1/2020 Z. z. (získané úplné stredné odborné vzdelanie v študijnom odbore: inštalatér + VŠ I. stupňa ako majster odbornej výchovy).

          Náplň práce: pedagogická činnosť majstra odbornej výchovy v učebnom odbore: inštalatér

          Platové podmienky: Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon č. 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády SR č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
          - od platovej tarify 4 (938,00 €) až do platovej tarify 6 (1161,50 €) v závislosti od dosiahnutého vzdelania + zvýšenie platovej tarify za odpracované roky podľa tabuliek platových taríf pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov účinných od 01. 09. 2023.

          Požadované schopnosti: zodpovednosť, komunikatívnosť, tímová práca, starostlivosť.
          - znalosť práce s PC - Word, Excel, Microsoft Outlook...

          V prípade záujmu o pracovnú pozíciu posielajte, prosím, svoje žiadosti a životopisy na adresu: Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica alebo e-mailom:
          valentova.katarina@zupa-tt.sk
          Po posúdení jednotlivých životopisov budú vybraní uchádzači o pracovnú pozíciu kontaktovaní a pozvaní na plánované výberové konanie.
      • kuchár

        • Úväzok:
          100%
          dohodou
          Vzdelanie: výučný list v odbore: kuchár s praxou minimálne 3 roky

          Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon č. 553/2003 Z. z. podľa tabuľky: Základná stupnica platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme platová trieda 2 v závislosti od dĺžky započítaných rokov praxe od sumy 709,00 eur do 851,00 eur (suma v hrubom) + osobný príplatok.

          Náplň práce: činnosti kuchára v školskej jedálni a na prevádzkovom pracovisku praktického vyučovania (bistro v budove školského internátu).
          V prípade záujmu o pracovnú pozíciu posielajte, prosím, svoje žiadosti a životopisy na adresu: Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica alebo e-mailom: valentova.katarina@zupa-tt.sk. Kontaktná osoba: Katarína Valentová, 0346983441.

      • upratovačka

        • Úväzok:
          100%
          dohodou
          Hľadáme precíznu a pracovitú p. upratovačku do školy na plný pracovný úväzok s pracovným časom od 11:00 hod. do 19:00 hod. s 30 min. prestávkou na jedlo a oddych.
          - skúsenosti s upratovaním veľkých plôch a poschodí, kancelárií, sociálnych zariadení, umývanie okien...., v prípade zastupovania upratovačiek na školskom internáte aj upratovanie študentských izieb.

          Plat zamestnanca upravuje tabuľka: Základná stupnica platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme: platová trieda 1 od sumy 694,50 eur (do 2 rokov praxe) do sumy 833,50 eur (nad 40 rokov praxe) v závislosti od rokov započítanej praxe.
          Vzdelanie na pozíciu upratovačka sa nevyžaduje.

          V prípade záujmu o pracovnú pozíciu posielajte, prosím, svoje žiadosti a životopisy na adresu: Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, Senica alebo na e-mail: valentova.katarina@zupa-tt.sk
          Kontaktná osoba: Katarína Valentová, e-mail: valentova.katarina@zupa-tt.sk